top of page
Kocaeli Böcek İlaçlama.png

Kocaeli Böcek İlaçlama

Kocaeli ilinde haşere ve ilaçlama hakkında destek  alabileceğiniz bir işletme olan Prometh, servis hizmeti vermenin yanı sıra,ücretsiz bilgi sağlayan bir platformdur. Böcek problemleri ve ilaçlama hakkında  destek veren şirketimiz, müşterilerine doğru bilgilendirmeler yaparak üst düzey destek vermeyi hedeflemektedir.

 

Kocaeli böcek ilaçlama olarak 2012 yılından günümüze Kocaeli de oluşan haşere problemlerine çözüm ürettik. Kırsal coğrafyasının yanı sıra metropol bir kent  olması birçok haşereyi de barındırmasına olanak sağlamaktadır. 

Şehir içinde gözlemlenen problemler ile kırsal bölgelerde yaşanan haşere problemleri farklılık gösterebilmektedir.  Bunun yanı sıra ağır sanayi barındıran Gebze, Dilovası ve Körfez gibi ilçelerde de haşere hareketliliği ve türleri değişmektedir.

Bütün haşere türlerine karşı mücadele yöntemleri geliştiren şirketimiz, bölgedeki tüm ilçelere profesyonel ve hızlı ilaçlama çözümleri üretmektedir.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Salgın Haşereler

İzmit Kocaelide sık yaşanan salgınların başında uyuz salgını ve pis kokan böcek olarak bilinen kalkan böceği gelmektedir. Kalkan böceği belirli aylarda ortaya çıksa da uyuz salgını 12 ay boyunca devam etmektedir. Kalkan böceği yalnızca bitkilere zarar verirken, uyuz böceği evlere ve kişilere de bulaşmaktadır. Uyuz böceğindeki tedavi süreçleri tıbbi tedavi ve biosidal dezenfeksiyon olarak ilerlemektedir. Kalkan böceğinin mücadelesi mevsiminde oldukça güç ve zorlu geçmektedir. Bu haşere için belirli periyotlarda ilaçlama yapılması gerekmektedir. Salgın haşereler ve ilaçlama hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Kocaeli Haşere ve Böcek İlaçlama Şirketi

Haşere problemi yaşayan her birey profesyonel ilaçlama hizmet almak ister. Kocaeli ilinde hızlı ve ekonomik ilaçlama hizmeti alabileceğiniz işletmelerden birtanesi olan Prometh, haşere problemi yaşayan bireylere garantili ve hızlı çözümler üretmektedir. Kemirgen, uçkun ve yürüyen haşere kategorilerinde kendini ispatlamış bir firma olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Her hizmet veren firma gibi hizmet sonrası desteği sonuna kadar ilerleterek problemin çözümüne odaklanmaktayız. Haşereleri imha etmenin yanı sıra çevre ve insan sağlığınıda en üst seviyede tutarak hizmeti en kaliteli hâle getirmekteyiz. Haşere ilaçlama operasyonlarımızda kullandığımız ürünler Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı ürünlerdir. Tüm bu olanakların Prometh uzmanları ile birleşmesi, profesyonel bir haşere ilaçlama uygulamasını beraberinde getirmektedir.

Haşereler

bottom of page