top of page
İzmit Böcek İlaçlama.png

İzmit Böcek İlaçlama

İzmit’de profesyonel haşere ilaçlama firmaları arasında yer alan Prometh, garantili ve hızlı haşere ilaçlama hizmeti vermektedir. Entegre yönetimini çok iyi bilen teknisyenler tarafından yapılan uygulamalar %100 başarı göstermektedir. Eğitim almış uzmanlarımız haşere problemini yakından inceleyerek çok yönlü çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar keşif, inceleme, analiz, uygulama ve takip olarak işlemektedir. İzmit ilçesinde fabrika, restaurant, hastane, otel ve ev gibi bir çok alanda hizmet vererek, servis ağımızı genişlettik. Uygulamalarımız, Sağlık Bakanlığının ve Dünya Sağlık Örgütünün onayladığı ürün ve yöntemlerdir. Çevre güvenliği ve sağlığı konusunda bilinçli olan firmamız, halk sağlığına da katkı sağlamaktadır.

Garantili  İlaçlama Hizmeti Nedir?

İlaçlama hizmeti sunan firmaların yaptıkları uygulamanın çözüm odaklı sonuçlanabilmesi için sundukları insiyatiftir. Garantili ilaçlama hizmeti bir kapsamdır. Belirli süreçler içerisinde yapılan ilaçlama uygulamalarının takibi sonucunda çözümlenmeyen problemler için kullanılır. Bu kapsam yalnızca ev ilaçlamalarında ve tolerans değerdeki haşereler için geçerli olmaktadır. Tahtakurusu ve uyuz akarı gibi tıbbi tedavi gereketiren uygulamalar bu kapsama alınmamaktadır. Detaylı bilgi ve keşif için bizi arayın.

İzmit Ev İlaçlama

Haşerelere karşı korunmasız olan evler de bir çok böcek ve kemirgen görülebilmektedir. Bu haşerelere karşı korunmanın en temel kuralı, hijyen ve temizliktir. Temiz alanlar da haşerelerin ve kemirgenlerin gizlenmeleri ve barınmaları güçtür. Kirli alanlar haşerelerin daha rahat üremelerine ve barınmalarına yol açmaktadır. Kronik hale gelen ve çözümlenmeyen haşere problemleri için ev ilaçlama uygulaması yapılmalıdır. Ev İlaçlama uygulaması için profesyonel ilaçlama şirketlerinden destek alınmalıdır. İlaçlama işlemi uzmanlık isteyen bir uygulama olduğundan Ev ilaçlama Şirketlerine yaptırılmalıdır. Çözüm odaklı ve sağlıklı bir ilaçlama prosesi haşerelerin tümünü imha ederek, çevre sağlığınıda üst seviye de tutar. İzmit ev ilaçlama konusunda uzman olan firmamız, evlere garantili ve hızlı ilaçlama çözümleri sunmaktadır.

İzmit Fare İlaçlama

İzmit’de  fare ilaçlama firması olarak faaliyet gösteren  şirketimiz, fare problemlerine modern ve teknolojik yöntemler ile müdahale ediyor. Uzman ekibimiz ile İzmitin tüm ilçe ve mahallelerine servis hizmeti sağlayan şirketimiz, fare İlaçlamasını garanti kapsamında yürütmektedir.  Prometh, kemirgen problemi yaşayan bireylere  hızlı ve ekonomik fare çözümleri üretmenin yanı sıra,  farelerin getirdiği hastalık ve virüsler ile de mücadele etmektedir. Fare kurulumu sonrasında yapılan Dezenfeksiyon uygulaması ile farenin getirdiği virüsleride hedef alarak  %100 hijyen sağlamaktadır.

Haşereler

bottom of page