top of page
Başiskele Böcek ilaçlama.png

Başiskele Böcek İlaçlama

Bölgenin en iyi ilaçlama şirketi olan Prometh, Başiskele İlaçlama Şirketi olarak 7/24 hizmet vermektedir. İlçenin haşere problemlerine profesyonel çözümler üreterek, haşere problemlerinden hızlıca arındırıyoruz. Uzman ekibimiz ve deneyimli Ziraat Mühendislerimiz ile çok yönü araştırmalar yaparak ilerlemekteyiz. %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veren şirketimiz, yaptığı uygulamaları izliyerek aşama aşama takip etmektedir. Prometh, uygulama sonrası süreçlerin tamamı raporlayarak veri haline getirir. Bu veriler  uygulama yapılan alanın krokisini belirleyerek, alanda programlı bir çalışmanın önünü açmaktadır.

Tam Kapsamlı Kontrol Çalışmaları

Haşere problemlerinde yalnızca ilaçlama uygulaması yapmak yeterli olmaz. Haşere İlaçlama işi profesyonel ve geniş kapsamlı bir uygulama olduğu için, dört aşamada değerlendirilmeli ve yönetilmelidir. Analiz, teşhis, uygulama ve takip olarak tam kapsamlı bir şekilde uygulanmalı ve raporlanmalıdır. Bu çalışmalar ile haşerelerin bir sonraki giriş yapabileceği alanların da tespit edilmesi oldukça önem taşımaktadır. Bu süreçler haşere ilaçlamanın yanı sıra ortamda, tehdit oluşturan materyaller ve durumlarında değerlendirilemesini ve ortamın koruma altına alınmasını da kapsamaktadır. 

Başiskele Ev İlaçlama

Evlerin sağlıklı yaşam alanları olması için hijyen kuralları ön planda tutulmalıdır. Hijyen prosesinin en önemli ayağı zararlı kontrolüdür. Zararlılar ev haşereleri ve entegre haşereleri olarak ayrılsa da, taşınma yolu ile her haşerenin her alana girebildiği gözlemlenmiştir. Yaşam alanlarımızı korumak ve haşerelerden arındırmak için profesyonel müdahale gerekir. Başiskele ilçesinde İlaçlama Firması olarak hizmet veren Prometh müşterilerine hızlı, garantili ve profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir. Uzman personelimiz hergün Başiskele ilçesinde onlarca adreste uygulamalar yaparak haşere problemlerine çözüm üretmektedir.

bottom of page